Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 50 x 39 cm, rámováno, datováno 2000, signováno vpravo dole Mocek 00. Malíř, grafik a ilustrátor. Byl členem SPVU, v 60. letech se věnuje volné kresbě a malbě, je imaginativním malířem, jenž se přibližuje malířské poetice verismu a nové věcnosti. Autor viz Ch 9/29.